facebook
dorada

Ubytování

Ubytování pro turisty je na slušné úrovni a je možno volit dle požadavků klienta, jak co se týče komfortu, tak ceny. V případě skupiny o dvou nebo čtyřech lidech je dvoulůžkový pokoj vždy nejvýhodnější. Všechny hotely mají pokoje vybavené klimatizací, televizí, ledničkou a trezorem na osobní věci.

Ostrov Sao Vicente - Mindelo:

Hotely a penziony jsou vždy v docházkové vzdálenosti od mariny a jsou buď přímo v centru nebo v blízkém okolí centra.

Nejlepší hotel ve městě je čtyřhvězdičkový, s cenou za noc od 80,- Euro. Cena je závislá na typu a orientace pokoje a sezoně.
Mírně nižší standard nabízí tříhvězdičkový hotel, s cenou za noc od 50,- Euro.
Dvouhvězdičkový slušný penzion nabízí ceny od 23,- Euro
Trochu mimo centrum města nabízí solidní ubytování penzion hlavně pro sportovní rybáře z Evropy, vlastněný majitelem dvou rybářských lodí – francouzkým rybářem Didierem Jeannem.

Cena se mění dle sezony, a např. v době karnevalu nebo festivalů je cena nejen vyšší, ale je i obtížné rezervovat ubytování bez dostatečného časového předstihu!

Ostrovy Santo Antao a Sao Nicolau:

V případě rybářských výjezdů na moře k dalším ostrovům (z důvodu aktuálně vyššího výskytu marlinů), je možné využít ubytování ve vesničkách na těchto ostrovech, aby se loď nemusela vracet na noc zpět do Mindela.Místní penziony jsou skromnější, nicméně čisté a bezpečné.

Ostrov SAL:

Široká nabídka hotelů resortového typu.